Rozumiem Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.

Sygnalizator optyczny SO-Wd11

Sygnalizator optyczny SO-Wd11 przeznaczony jest do sygnalizacji optycznej zespołem diod LED w systemach sygnalizacji włamania.
więcej

Sygnalizator optyczny SO-Wd12

Sygnalizator optyczny SO-Wd12 przeznaczony jest do sygnalizacji optycznej zespołem diod LED w systemach sygnalizacji włamania.
więcej

Sygnalizator głosowy SG-Wgw

Sygnalizator jest sygnalizatorem uniwersalnym przeznaczonym dla szerokiego obszaru zastosowań, zarówno do systemów sygnalizacji włamania, automatyki oraz aplikacji, w których wymagany jest nietypowy sygnał ostrzegawczy, którego nie obejmują żadne wzorce. Sygnalizator SG-Wgw przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach zamkniętych.
więcej

Sygnalizator SAO-Bz

Sygnalizator akustyczno-optyczny  SAO-Bz przeznaczony jest do sygnalizacji akustycznej i optycznej w zewnętrznych jak i wewnętrznych systemach sygnalizacji, w instalacjach technicznych.
więcej
DATA: 19 luty 2013
MIEJSCE: Hotel Zawisza w Bydgoszczy
KOSZT: bezpłatne

ZGŁOSZENIA:
Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące szkolenia do pobrania na naszej stronie w zakładce dla projektanta i instalatora.
ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU