Rozumiem Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, zadaj je tutaj. Jak najszybciej zamieścimy odpowiedź na stronie.

Czy w przypadku sygnalizatorów serii SO-Wd, SO-Pd istnieje możliwość wykonania części optycznej w innym kolorze (poza czerwonym i pomarańczowym)?

Tak, istnieje taka możliwość, jest to jednak uzależnione od ilości zamówionych sygnalizatorów, obowiązuje również inna cena wyrobu. W przypadku zainteresowania, prosimy o przesłanie zapytania na adres biuro@w2.com.pl

Co oznacza rozgraniczenie na wersje 3m, 6m, 9m przy sygnalizatorach SA-K7N oraz SO-Pd13?

Podczas projektowania instalacji SAP z wykorzystaniem sygnalizatorów optycznych głównym kryterium doboru odpowiedniego sygnalizatora jest bryła fotometryczna, którą generuje sygnalizator. Rozgraniczenie na wersje 3m, 6m, 9m dla sygnalizatorów kategorii O (open) z oferty W2 oznacza optymalną wysokość montażu sygnalizatora.

Czy w sygnalizatorze SAOZ-Pk znajduje się zabezpieczenie umożliwiające zmianę polaryzacji napięcia zasilającego?

We wszystkich sygnalizatorach przeciwpożarowych znajdujących się w ofercie firmy na wejściu znajduje się dioda prostownicza, która umożliwia zmianę polaryzacji napięcia zasilającego bez ryzyka uszkodzenia sygnalizatora (monitorowanie sterowania urządzeń sygnalizacyjnych przez odwrócenie polaryzacji napięcia).
DATA: 19 luty 2013
MIEJSCE: Hotel Zawisza w Bydgoszczy
KOSZT: bezpłatne

ZGŁOSZENIA:
Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące szkolenia do pobrania na naszej stronie w zakładce dla projektanta i instalatora.
ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU