Sygnalizatory przeciwpożarowe

W ofercie naszej firmy znaleźć mogą Państwo szeroką ofertę produktów takich jak chociażby sygnalizatory, które mogą być stosowane w różnych obiektach. Warto dodać iż skuteczny system sygnalizacji pożaru powinien składać się z certyfikowanych urządzeń. Produkujemy sygnalizatory Typu A (wewnętrzny) oraz Typu B (zewnętrzny).

Podstawowym urządzeniem pozwalającym przekazać informację o zagrożeniu pożarowym w obiekcie jest sygnalizator dźwiękowy (akustyczny), który może występować w różnych odmianach (również z komunikatem słownym). W niektórych przypadkach sygnał akustyczny powinien być uzupełniony o sygnalizację optyczną. W ofercie oprócz wewnętrznych sygnalizatorów posiadamy sygnalizator zewnętrzny, który umożliwia generowanie sygnału akustycznego o wysokim natężeniu wraz z sygnałem optycznym.

Nowość SAOZ-Pk2 zdjęcie 3

Sygnalizator akustyczno-optyczny SAOZ-Pk2

Sygnalizator akustyczno-optyczny SAOZ-Pk2 przeznaczony jest do sygnalizowania pożaru sygnałem akustycznym wraz z sygnałem optycznym w zewnętrznych jak i wewnętrznych systemach sygnalizacji pożaru.

akustyczno-optyczny zgodny z EN 54-3 zgodny z EN 54-23 zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP33C skokowa regulacja głośności żródło światła diody LED opcja synchronizacji Typ B - zewnętrzny

Nowość sygnalizator głosowy SG-Pgw2

Sygnalizator głosowy SG-Pgw2

Sygnalizator z komunikatami słownymi przeznaczony jest do sygnalizowania pożaru przemiennie sygnałem akustycznym i sygnałem komunikatu słownego.

z komunikatem słownym zgodny z EN 54-3 zasilanie 24V DC natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP31C płynna regulacja głośności opcja synchronizacji Typ A

sygnalizator akustyczno-optyczny SA-K7N

Sygnalizator akustyczno-optyczny SA-K7N

Pożarowy sygnalizator akustyczno-optyczny serii SA-K7N przeznaczony jest do sygnalizowania pożaru wewnątrz budynków.

akustyczno-optyczny zgodny z EN 54-3 zgodny z EN 54-23 zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP33 płynna regulacja głośności żródło światła LED opcja synchronizacji Typ A

sygnalizator akustyczny SA-K5N

Sygnalizator akustyczny niskoprądowy SA-K5N

Sygnalizator akustyczny niskoprądowy SA-K5N przeznaczony jest do sygnalizacji akustycznej w wewnętrznych systemach sygnalizacji pożaru.

akustyczny zgodny z EN 54-3 zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP33 płynna regulacja głośności opcja synchronizacji Typ A

sygnaizator optyczny SO-Pd13

Sygnalizator optyczny SO-Pd13

Sygnalizator optyczny SO-Pd13 przeznaczony jest do sygnalizacji optycznej w wewnętrznych systemach sygnalizacji pożaru. Sygnalizator SO-Pd13 spełnia wymagania normy EN 54-23:2010 i został zgodnie z jej wymaganiami zakwalifikowany jako sygnalizator kategorii O. Posiada dokumenty wydane przez CNBOP-PIB.

optyczny zgodny z EN 54-23 zasilanie stopień ochrony IP54 opcja synchronizacji Typ A

sygnalizator akustyczny SA-K5N

Sygnalizator akustyczny SA-K5

Sygnalizator akustyczny SA-K5 przeznaczony jest do sygnalizacji akustycznej w wewnętrznych systemach sygnalizacji pożaru. Posiada dokumenty wydane przez CNBOP-PIB.

akustyczny zgodny z EN 54-3 zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP21C Typ A

Następny produkt

Zobacz kolejne produkty z tej kategorii

Wybierz język