Automatyka

W tej kategorii znajdą Państwo produkty do zastosowania w automatyce przemysłowej takie jak: wieże sygnalizacyjne, kolumny sygnalizacyjne, moduły automatyki czy różnego rodzaju sygnalizatory.

Dostępny jest między innymi sygnalizator optyczno akustyczny (SAO-Wd2, SAO-Wd3) czy sygnalizator akustyczny 12v (SG-Wgw - z komunikatem słownym). Oprócz tego produkujemy również sygnalizatory optyczne i akustyczne. Na bazie tych urządzeń możliwe jest wykonanie systemu sygnalizacji stanu procesu czy pracy maszyn.

wieża sygnalizacyjna WS-Ad

Wieża sygnalizacyjna WS-Ad

Wieża WS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

Nowość wieża sygnalizacyjna WS-Ad 230V

Wieża sygnalizacyjna WS-Ad 230V

Wieża WS-Ad 230V jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie 230V AC natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

Wieża sygnalizacyjna TS-Ad

Wieża sygnalizacyjna TS-Ad

Wieża sygnalizacyjna serii TS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do stosowania w układach automatyki, którego zadaniem jest generowanie sygnałów optycznych lub akustyczno-optycznych.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP65 żródło światła LED złącze przemysłowe M12 do zastosowań wewnętrznych

kolumna sygnalizacyjna KS-Ad

Kolumna sygnalizacyjna KS-Ad

Kolumna sygnalizacyjna KS-Ad jest sygnalizatorem przeznaczonym do zastosowań w systemach automatyki, systemach sygnalizacji stanu pracy maszyn, bądź ostrzegania.

zasilanie natężenie dźwięku w odl. 1m stopień ochrony IP65 skokowa regulacja głośności żródło światła LED do zastosowań wewnętrznych

moduł automatyki MA-03

Moduł automatyki MA-03

Moduł MA-03 przeznaczony jest do sterowania wieżą sygnalizacyjną serii WS-Ad przy pomocy interfejsów analogowych stosowanych w systemach automatyki przemysłowej.

zasilanie stopień ochrony IP20

moduł automatyki MA-02

Moduł automatyki MA-02

Moduł automatyki MA-02 przeznaczony jest do sterowania wieżą sygnalizacyjną serii WS-Ad za pomocą interfejsu szeregowego. Fizyczna warstwa interfejsu to RS-485, protokół transmisji MODBUS RTU.

zasilanie stopień ochrony IP20

Następny produkt

Zobacz kolejne produkty z tej kategorii

Wybierz język