Rozumiem Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.

Dlaczego W2


Jakość

Posiadamy liczne certyfikaty i rekomendacje. Najwyższą jakość zarówno naszych produktów jak i środowiska pracy potwierdzają certyfikaty oraz aprobaty techniczne, które opisane znajdziecie Państwo w zakładce Certyfikaty.

 

Szybkość

Możemy pochwalić się wyjątkowo krótkim terminem realizacji zamówień na rynku polskim. Najpopularniejsze produkty z naszego asortymentu trzymamy w magazynach w ciągłej gotowości do wysyłki Państwu w każdej chwili.

 

dlaczego_w2.jpg

Ekspansywność

Wachlarz naszych produktów stale się powiększa. Dostosowujemy nasz asortyment do Państwa potrzeb. Inwestujemy w rozwój.

 

Zaufanie

Produkty naszej firmy cieszą się popularnością u największych odbiorców z branży budowlanej i wykończeniowej. Zaufali nam projektanci m.in. fabryki Dell w Łodzi, galerii Focus Mall w Bydgoszczy jak również Złotych Tarasów w Warszawie.

 

Bezawaryjność

Szczycimy się najwyższą jakością wykonywania produktów. Awaryjność naszego asortymentu nie przekracza 0,15% napraw gwarancyjnych w stosunku do sprzedanych sygnalizatorów.

 

DATA: 19 luty 2013
MIEJSCE: Hotel Zawisza w Bydgoszczy
KOSZT: bezpłatne

ZGŁOSZENIA:
Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące szkolenia do pobrania na naszej stronie w zakładce dla projektanta i instalatora.
ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU