Rozumiem Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.

SECUREX 2018


Podczas bieżącej edycji targów SECUREX zaprezentujemy przekrój oferty z zakresu PPOŻ. Na żywo zobaczyć będzie można między innymi działanie produktów, które zostały odznaczone Złotym Medalem MTP:

 

 

 złote medale.png

  • 2014 / Sygnalizator akustyczno-optyczny SA-K7N
  • 2016 / Sygnalizator głosowo-optyczny zewnętrzny SGO-Pgz2  
  • 2018 / Sygnalizator głosowy SG-Pgw2

 

Złote Medale są przyznawane produktom, które wyróżniają się szeregiem cech takich jak innowacyjność zastosowanych rozwiązań czy funkcjonalność. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło, że kolejny nasz produkt został wyróżniony tą prestiżową nagrodą.

 

Oprócz produktów, które zostały nagrodzone złotymi medali zaprezentujemy inne sygnalizatory certyfikowane przez CNBOP-PiB:

 

Kolejnym prezentowanym produktem będą ognioodporne puszki instalacyjne serii PIP. W swojej ofercie posiadamy puszki z bezpiecznikiem, rozgałęźne oraz przelotowe. Produkowane przez nas puszki posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez CNBOP-PIB.

 

Oprócz sygnalizatorów i puszek do systemów PPOŻ zaprezentujemy również sygnalizatory ogólnego przeznaczenia np. w systemach automatyki. Zobaczyć będzie można m.in: sygnalizator optyczny SO-Ad2 (z diodą RGB), sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd3, sygnalizatory głosowe SG-Wgw i SG-Wgw IP65 czy trójkolorowy sygnalizator zewnętrzny  SO-Ad3.

 

Ponadto pokażemy jak przy użyciu osłon mocujących OM-1 oraz OM-2, w prosty sposób można "ukryć" sygnalizatory w sufitach podwieszanych. Do zabezpieczania sygnalizatorów przed uszkodzeniami mechanicznymi użyć można z kolei osłon zabezpieczających serii OZ-40 oraz OZ-40-2.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska 21, pawilon 8. Do zobaczenia 23-26.04.2018 w Poznaniu!

 

Zespół W2

powrót

DATA: 19 luty 2013
MIEJSCE: Hotel Zawisza w Bydgoszczy
KOSZT: bezpłatne

ZGŁOSZENIA:
Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące szkolenia do pobrania na naszej stronie w zakładce dla projektanta i instalatora.
ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRODUKTU